Kilpailun sarjat: M08; N08; M10; N10; N14; N12; M12; M14; M16; N16; NYL; N20; N18
; N35; N45; M65; M55; M45; M35; MYL; M20; M18

M08 Miehet 8 vuotta 1 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Kent Lindholm            Lovisa Tor-Loviisan Tor       3.20,1
  2. Alex Skutnabb            Espoon Hiihtoseura            3.46,2      +0.26,1
  3. Mikki Kankaanpää         Espoon Hiihtoseura            3.54,0      +0.33,9
  4. Luukas Koivisto          Keravan Urheilijat            4.01,3      +0.41,2
  5. Kevin Hildén             IF Sibbo-Vargarna             4.06,4      +0.46,3
  6. Albin Fransman           IF Sibbo-Vargarna             4.09,7      +0.49,6
  7. Eeli Kallio              Vehkalahden Veikot            4.42,2      +1.22,1
  8. Svante Strömberg         Espoon Hiihtoseura            5.04,8      +1.44,7
  9. Kasper Salmi             Espoon Hiihtoseura            6.21,9      +3.01,8
Sarjaluettelo

N08 Naiset 8 vuotta 1 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Siru Soininen            Espoon Hiihtoseura            4.27,8
  2. Charlotte Knape          Espoon Hiihtoseura            4.44,5      +0.16,7
  3. Linda Hemling            Liedon Luja                   4.50,4      +0.22,6
  4. Lydia Salonen            Vantaan Hiihtoseura           5.03,2      +0.35,4
  5. Venla Länsiluoto         Pakilan Veto                  5.16,7      +0.48,9
  6. Anu Weck                 Pakilan Veto                  5.49,5      +1.21,7
  7. Anni Eronen              Vantaan Hiihtoseura           7.40,8      +3.13,0
Sarjaluettelo

M10 Miehet 10 vuotta 2 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Anton Kemppi             Espoon Hiihtoseura            6.50,6
  2. Karri Kuusinen           Espoon Hiihtoseura            7.15,0      +0.24,4
  3. Aatos Hämäläinen         Pakilan Veto                  7.17,4      +0.26,8
  4. Joona Soininen           Espoon Hiihtoseura            7.21,9      +0.31,3
  5. Valtteri Liukkonen       Borgå Akilles                 7.45,7      +0.55,1
  6. Antti Kirves             Keravan Urheilijat            7.55,4      +1.04,8
  7. Lalli Kaisla             Espoon Hiihtoseura            7.55,5      +1.04,9
  8. Aapo Väliharju           Espoon Hiihtoseura            8.08,6      +1.18,0
  9. Tuomas Kuusinen          Espoon Hiihtoseura            8.16,3      +1.25,7
 10. Eelis Kauppila           Espoon Hiihtoseura            8.55,9      +2.05,3
 11. Väinö Länsiluoto         Pakilan Veto                 10.01,1      +3.10,5
 12. Verneri Virtanen         Espoon Hiihtoseura           10.07,6      +3.17,0
 13. Aapeli Oila              Espoon Hiihtoseura           10.18,6      +3.28,0
Sarjaluettelo

N10 Naiset 10 vuotta 2 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Martta Kankaanpää        Espoon Hiihtoseura            7.26,3
  2. Anna Kerko               Espoon Hiihtoseura            7.30,4      +0.04,1
  3. Lotta Packalén           Espoon Hiihtoseura            7.57,4      +0.31,1
  4. Salla Niemi              Hyvinkään Hiihtäjät           8.22,6      +0.56,3
  5. Lotta Pesu               Pirkkalan Hiihtäjät           8.39,2      +1.12,9
  6. Meri-Tuuli Hane          Espoon Hiihtoseura            9.29,9      +2.03,6
  7. Ava Hämäläinen           Espoon Hiihtoseura           10.12,6      +2.46,3
  8. Kaija Ilomäki            Espoon Hiihtoseura           10.13,3      +2.47,0
  9. Viivi Vainoniemi         Espoon Hiihtoseura           11.25,2      +3.58,9
Sarjaluettelo

N14 Naiset 14 vuotta 2 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Anni Heinonen            Espoon Hiihtoseura            5.44,6
  2. Pinja Aaltonen           Espoon Hiihtoseura            5.49,4      +0.04,8
  3. Melissa Lönnström        Borgå Akilles                 5.54,2      +0.09,6
  4. Saana Kuusinen           Valkeakosken Haka             5.55,2      +0.10,6
  5. Enni Levanen             Lahden Hiihtoseura            6.03,0      +0.18,4
  6. Annu Virtanen            Espoon Hiihtoseura            6.06,6      +0.22,0
  7. Wilma Lax                Borgå Akilles                 6.09,2      +0.24,6
  8. Noora Nummila            Espoon Hiihtoseura            6.11,2      +0.26,6
  9. Victoria Knape           Espoon Hiihtoseura            6.13,2      +0.28,6
 10. Ida Suuronen             Borgå Akilles                 6.17,4      +0.32,8
 11. Noora Daavitsainen       Mäntsälän Urheilijat          6.19,0      +0.34,4
 12. Lyydia Rainio            Pakilan Veto                  6.22,9      +0.38,3
 13. Vilma Pesu               Pirkkalan Hiihtäjät           6.32,5      +0.47,9
 14. Eeva Haasanen            Vantaan Hiihtoseura           6.34,7      +0.50,1
 15. Julia Tuura              Hyvinkään Hiihtäjät           6.38,7      +0.54,1
 15. Heta Neuvonen            Espoon Hiihtoseura            6.38,7      +0.54,1
 17. Hilda Salonen            Vantaan Hiihtoseura           6.41,4      +0.56,8
 18. Hilda Oila               Espoon Hiihtoseura            7.20,0      +1.35,4
 19. Elina Eronen             Vantaan Hiihtoseura           7.46,1      +2.01,5
 20. Oma Malk                 Espoon Hiihtoseura            8.38,7      +2.54,1
 21. Daniela McCarthy         Espoon Hiihtoseura            9.07,5      +3.22,9

 Poisjääneet   1
  -  48.  40286254  Ellen Hovi               Espoon Hiihtoseura
Sarjaluettelo

N12 Naiset 12 vuotta 2 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Selene Rossi             Espoon Hiihtoseura            6.07,6
  2. Silva Kemppi             Espoon Hiihtoseura            6.22,6      +0.15,0
  3. Emmi Nieminen            Espoon Hiihtoseura            6.45,6      +0.38,0
  4. Inari Tuura              Hyvinkään Hiihtäjät           6.59,0      +0.51,4
  5. Senni Ruuskanen          Keravan Urheilijat            7.02,6      +0.55,0
  6. Aura Hakala              Espoon Hiihtoseura            7.12,3      +1.04,7
  7. Iida Piiroinen           Espoon Hiihtoseura            7.13,9      +1.06,3
  8. Siiri Pekkala            Vantaan Hiihtoseura           7.27,8      +1.20,2
  9. Elma Hannikainen         Espoon Hiihtoseura            7.30,7      +1.23,1
 10. Alina Virtanen           Espoon Hiihtoseura            7.32,6      +1.25,0
 11. Hilla Neuvonen           Espoon Hiihtoseura            7.45,7      +1.38,1
 12. Nella Daavitsainen       Mäntsälän Urheilijat          7.58,6      +1.51,0
 13. Lotta Jämsén             Espoon Hiihtoseura            8.25,5      +2.17,9
 14. Ronja Kronvall           Borgå Akilles                 8.39,4      +2.31,8
 15. Aino Eronen              Vantaan Hiihtoseura           8.48,6      +2.41,0
Sarjaluettelo

M12 Miehet 12 vuotta 2 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Florian Fritzén          Österby Sportklubb            6.00,5
  2. Rasmus Saarinen          Lahden Hiihtoseura            6.14,2      +0.13,7
  3. Anton Packalén           Espoon Hiihtoseura            6.16,7      +0.16,2
  4. Jouka Aaltonen           Espoon Hiihtoseura            6.20,0      +0.19,5
  5. Akseli Pesu              Pirkkalan Hiihtäjät           6.28,2      +0.27,7
  6. Frans Pylkkänen          Keravan Urheilijat            6.29,5      +0.29,0
  7. Noa Lax                  Borgå Akilles                 6.34,9      +0.34,4
  8. Niilo Virta              Valkeakosken Haka             6.35,8      +0.35,3
  9. Juho Länsiluoto          Pakilan Veto                  6.37,3      +0.36,8
 10. Sakari Saarinen          Espoon Hiihtoseura            6.41,5      +0.41,0
 11. Pyry Riissanen           Espoon Hiihtoseura            6.51,7      +0.51,2
 12. Joona Martikainen        Mäntsälän Urheilijat          6.58,5      +0.58,0
 13. Eevert Haikola           Pakilan Veto                  7.05,0      +1.04,5
 14. Teemu Weck               Pakilan Veto                  7.08,1      +1.07,6
 15. Otso Rokka               Perniön Urheilijat            7.12,4      +1.11,9
 16. Tom Lainet               Espoon Hiihtoseura            7.17,7      +1.17,2
 17. Nikolai Saari            Espoon Hiihtoseura            7.19,6      +1.19,1
 18. Niilo Aivelo             Keravan Urheilijat            8.01,4      +2.00,9
 19. Ola Strömberg            Espoon Hiihtoseura            8.28,7      +2.28,2

 Poisjääneet   1
  -  92.  40222868  André Salmi              Espoon Hiihtoseura
Sarjaluettelo

M14 Miehet 14 vuotta 4 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Ike Melnits              Espoon Hiihtoseura           11.19,0
  2. Tuomas Ruuskanen         Keravan Urheilijat           11.29,5      +0.10,5
  3. Mikael Koivisto          Keravan Urheilijat           11.48,9      +0.29,9
  4. Topias Kemppi            Espoon Hiihtoseura           11.57,0      +0.38,0
  5. Jaakko Salomäki          Keravan Urheilijat           12.20,9      +1.01,9
  6. Anton Skutnabb           Espoon Hiihtoseura           12.25,5      +1.06,5
  7. Elliot Fjeldkåsa         Espoon Hiihtoseura           12.26,5      +1.07,5
  8. Nuutti Mäkinen           Vantaan Hiihtoseura          12.48,3      +1.29,3
  9. Roni Hänninen            Vantaan Hiihtoseura          12.58,3      +1.39,3
 10. Miko Martikainen         Mäntsälän Urheilijat         13.01,7      +1.42,7
 11. Anton Liukkonen          Borgå Akilles                13.04,6      +1.45,6
 12. Vilho Ranta              Hyvinkään Hiihtoseura        13.06,0      +1.47,0
 13. Elias Hannula            Espoon Hiihtoseura           13.06,1      +1.47,1
 14. Sauli Siltanen           Perniön Urheilijat           13.23,4      +2.04,4
 15. Niilo Mäkinen            Vantaan Hiihtoseura          13.29,7      +2.10,7
 16. Elias Lönnström          Borgå Akilles                13.31,5      +2.12,5
 16. Matias Somppi            Lahden Hiihtoseura           13.31,5      +2.12,5
 18. Eemeli Eronen            Vantaan Hiihtoseura          14.05,1      +2.46,1
 19. Christoffer Ingman       Espoon Hiihtoseura           14.06,9      +2.47,9
 20. Robin Hildén             IF Sibbo-Vargarna            14.46,9      +3.27,9
 21. Konsta Pekkala           Vantaan Hiihtoseura          15.09,3      +3.50,3
 22. Markus Valkealahti       Vantaan Hiihtoseura          15.29,8      +4.10,8
 23. Kalle Huhta-Koivisto     Espoon Hiihtoseura           15.32,4      +4.13,4
 24. Robin Fransman           IF Sibbo-Vargarna            15.35,8      +4.16,8
 25. Emil Ijäs                Keravan Urheilijat           15.40,6      +4.21,6
 26. Aleksi Murtoniemi        Espoon Hiihtoseura           15.52,3      +4.33,3

 Poisjääneet   3
  - 124.  40077448  Tommi Weck               Pakilan Veto
  - 127.  40075615  Jussi Raasakka           Espoon Hiihtoseura
  - 135.  40075600  Akseli Ojala             Espoon Hiihtoseura
Sarjaluettelo

M16 Miehet 16 vuotta 4 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Eemeli Salmelin          Espoon Hiihtoseura           10.29,8
  2. Patrik Ingman            Espoon Hiihtoseura           10.52,4      +0.22,6
  3. Oskari Yli-Penttilä      Espoon Hiihtoseura           10.57,9      +0.28,1
  4. Jasper Saarinen          Lahden Hiihtoseura           11.09,1      +0.39,3
  5. Cedrik Sandell           Österby Sportklubb           11.29,8      +1.00,0
  6. Otto Suhonen             Espoon Hiihtoseura           11.31,7      +1.01,9
  7. Aapo Korhonen            Hyvinkään Hiihtäjät          11.46,5      +1.16,7
  8. Matias Lautamäki         Hämeenlinnan Hiihtoseura     11.51,1      +1.21,3
  9. Ilari Laakso             Espoon Hiihtoseura           11.58,5      +1.28,7
 10. Eero Peltola             Lahden Hiihtoseura           12.15,9      +1.46,1
 11. Alexander Linden         IF Sibbo-Vargarna            12.26,4      +1.56,6
 12. Ville Vierimaa           Hyvinkään Hiihtäjät          13.53,2      +3.23,4
 13. Benjamin Fransman        IF Sibbo-Vargarna            14.03,7      +3.33,9
Sarjaluettelo

N16 Naiset 16 vuotta 4 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Ida Haapala              Espoon Hiihtoseura           12.01,1
  2. Eerika Salomäki          Keravan Urheilijat           12.11,0      +0.09,9
  3. Ella Levanen             Lahden Hiihtoseura           12.31,1      +0.30,0
  4. Laura Kankkunen          Keravan Urheilijat           12.41,8      +0.40,7
  5. Mikaela Karjalainen      Lahden Hiihtoseura           12.48,7      +0.47,6
  6. Nea Lindén               Lahden Hiihtoseura           12.49,6      +0.48,5
  7. Amanda Lindström         IF Sibbo-Vargarna            12.53,0      +0.51,9
  8. Meri Hakala              Espoon Hiihtoseura           12.55,6      +0.54,5
  9. Rebecca Lönnqvist        Borgå Akilles                12.58,5      +0.57,4
 10. Aino Huttunen            Lahden Hiihtoseura           13.04,0      +1.02,9
 11. Aino Vuorinen            Valkeakosken Haka            13.06,7      +1.05,6
 12. Taru Vuorinen            Espoon Hiihtoseura           13.40,1      +1.39,0
 13. Katri Saavalainen        Sysmän Sisu                  13.46,4      +1.45,3
 14. Emilia Sillantaus        Vantaan Hiihtoseura          14.14,0      +2.12,9
 15. Maria Saari              Rajamäen Kehitys             15.10,0      +3.08,9

 Keskeyttäneet   1
  - 168.  34537853  Liisa Raasakka           Espoon Hiihtoseura
 Poisjääneet   3
  - 157.  40069260  Vilja Kauranen           Espoon Hiihtoseura
  - 158.  33820532  Roosa Vantaala           Lahden Hiihtoseura
  - 163.  34568880  Anni Virta               Valkeakosken Haka
Sarjaluettelo

NYL Naiset 4 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Kirsi Helén              Noormarkun Nopsa             11.10,6
  2. Mari Lindström           Imatran Urheilijat           11.27,1      +0.16,5
  3. Sirkka Ehrnrooth         Espoon Hiihtoseura           11.41,0      +0.30,4
  4. Anna Hiidensalo          Vantaan Hiihtoseura          11.42,6      +0.32,0
  5. Angelika Immonen         Nastolan Naseva              11.44,7      +0.34,1
  6. Emmi-Juulia Hirviniemi   Vantaan Hiihtoseura          11.54,6      +0.44,0
  7. Roosa Hyvärinen          Nastolan Naseva              12.07,6      +0.57,0
  8. Elisa Sihvola            Tampereen Pyrintö            12.15,0      +1.04,4
  9. Katariina Hämäläinen     Mikkelin Hiihtäjät           12.52,9      +1.42,3

 Poisjääneet   1
  - 183.  26232535  Tiina Kivikko            Lahden Hiihtoseura
Sarjaluettelo

N20 Naiset 20 vuotta 4 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Laura Nurminen           Keravan Urheilijat           11.29,2
Sarjaluettelo

N18 Naiset 18 vuotta 4 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Rebecca Ehrnrooth        Espoon Hiihtoseura           10.56,7
  2. Sandra Jordman           One Way Pro Team             12.15,1      +1.18,4
  3. Henriikka Rokkonen       Espoon Hiihtoseura           12.32,3      +1.35,6
  4. Heidi Oila               Espoon Hiihtoseura           12.40,6      +1.43,9
  5. Noora Koskelainen        Vantaan Hiihtoseura          13.34,4      +2.37,7

 Poisjääneet   1
  - 195.  32831991  Emma Metzner             One Way Pro Team
Sarjaluettelo

N35 Naiset 35 vuotta 4 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Johanna Lindholm         One Way Pro Team             11.26,3
  2. Nina Andersen            Kuhmo-Ski                    12.59,1      +1.32,8
Sarjaluettelo

N45 Naiset 45 vuotta 4 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Salla Leinonen           Liperin Hiihtoseura          13.11,1
  2. Satu Alavalkama          Vantaan Hiihtoseura          14.59,5      +1.48,4
Sarjaluettelo

M65 Miehet 65 vuotta 4 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Sakari Matikainen        Espoon Tapiot                11.31,5
  2. Harri Mäkelä             Vammalan Seudun Voima        11.33,3      +0.01,8
  3. Erkki Kilpinen           Lahden Hiihtoseura           12.16,4      +0.44,9
  4. Veikko Piirainen         Keimolan Kaiku               13.06,9      +1.35,4
Sarjaluettelo

M55 Miehet 55 vuotta 4 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Petri Heinonen           Espoon Hiihtoseura           11.26,9
  2. Reijo Niemi              Vantaan Hiihtoseura          11.36,6      +0.09,7
  3. Reijo Viholainen         Keimolan Kaiku               11.50,7      +0.23,8
  4. Kari Nevalainen          Vantaan Hiihtoseura          14.37,9      +3.11,0
Sarjaluettelo

M45 Miehet 45 vuotta 4 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Mika Somppi              Lahden Hiihtoseura           10.37,5
  2. Kim Lönnström            Borgå Akilles                10.42,8      +0.05,3
  3. Jouni Vantaala           Lahden Hiihtoseura           10.51,1      +0.13,6
  4. Ralf Wadenström          IF Sibbo-Vargarna            11.13,5      +0.36,0
  5. Jouni Leinonen           Liperin Hiihtoseura          11.20,9      +0.43,4
  6. Tapio Rautell            Vihdin Viesti                11.42,6      +1.05,1
  7. Rauno Jokinen            Pakilan Veto                 11.55,0      +1.17,5

 Poisjääneet   2
  - 227.  27548370  Marko Rantanen           Hollolan Urheilijat -46
  - 228.  27423712  Juha Blom                Vantaan Hiihtoseura
Sarjaluettelo

M35 Miehet 35 vuotta 10 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Jani Koiranen            Hollolan Urheilijat -46      25.23,8
  2. Pasi Lounasaho           Vantaan Hiihtoseura          26.00,1      +0.36,3
  3. Antti Mäkinen            Vantaan Hiihtoseura          26.06,2      +0.42,4
  4. Tero Uusitalo            Vantaan Hiihtoseura          27.39,5      +2.15,7
  5. Sami Kuisma              Riihimäen Kiista-Veikot      27.45,3      +2.21,5
  6. Jari Jaakkola            Raision Kuula                28.18,8      +2.55,0
  7. Toni Hyyryläinen         Pakilan Veto                 28.58,5      +3.34,7
  8. Henri Saapunki           Vantaan Hiihtoseura          29.06,2      +3.42,4
  9. Jari Virtanen            Espoon Hiihtoseura           29.59,1      +4.35,3
 10. Paavo Ranta              Hyvinkään Hiihtoseura        30.23,1      +4.59,3
 11. Timo Tapio               Vantaan Hiihtoseura          31.10,7      +5.46,9
 12. Toni Illaru              Vihdin Viesti                32.33,5      +7.09,7
Sarjaluettelo

MYL Miehet 10 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Olli Hiidensalo          Vantaan Hiihtoseura          23.59,8
  2. Joonas Lotta             Lahden Hiihtoseura           25.37,7      +1.37,9
  3. Matias Heinonen          Espoon Hiihtoseura           25.43,2      +1.43,4
  4. Vesa Raussi              Vihdin Viesti                25.46,3      +1.46,5
  5. Tero Turunen             Keravan Urheilijat           26.25,4      +2.25,6
  6. Miika Ruokonen           Vehkalahden Veikot           26.37,8      +2.38,0
  7. Ville Tähtinen           Skiteam 105                  26.47,6      +2.47,8
  8. Ville Mäkelä             Tampereen Pyrintö            27.30,8      +3.31,0
  9. Lassi Juhanoja           Paimion Urheilijat           27.33,9      +3.34,1
 10. Konsta Kajan             Vantaan Hiihtoseura          27.45,6      +3.45,8
 11. Joni Juva                Perniön Urheilijat           28.25,8      +4.26,0
 12. Miika Heikkilä           Espoon Hiihtoseura           30.11,2      +6.11,4

 Poisjääneet   1
  - 253.  27881820  Akseli Vuorinen          Valkeakosken Haka
Sarjaluettelo

M20 Miehet 20 vuotta 10 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Jonas Nordström          IF Sibbo-Vargarna            25.57,4
  2. Henri Erkkilä            Vantaan Hiihtoseura          26.13,1      +0.15,7
  3. Aarni Laakkonen          Pakilan Veto                 26.57,0      +0.59,6
  4. Aatu Mäkelä              Joensuun Kataja              27.33,8      +1.36,4
  5. Benjamin Holmgren        IF Sibbo-Vargarna            27.49,8      +1.52,4
  6. Benjamin Tulonen         IF Sibbo-Vargarna            28.15,4      +2.18,0
  7. Ville Parantainen        Vantaan Hiihtoseura          28.20,5      +2.23,1
  8. Wille Fagerholm          Pakilan Veto                 28.26,1      +2.28,7
  9. Samuli Nio               Vihdin Viesti                28.37,8      +2.40,4
 10. Simo Siltanen            Paimion Urheilijat           30.45,2      +4.47,8
 11. Elias Mäntynen           Vantaan Hiihtoseura          32.12,4      +6.15,0
 12. Antero Sillanpää         Rajamäen Kehitys             33.30,9      +7.33,5
Sarjaluettelo

M18 Miehet 18 vuotta 10 km V

Sija Nimi                     Seura                      Loppuaika          Ero

  1. Kalle Parantainen        Vantaan Hiihtoseura          26.05,3
  2. Wiljam Mattila           Keravan Urheilijat           26.05,8      +0.00,5
  3. Kevin Lindholm           IF Minken                    26.49,2      +0.43,9
  4. Antti Ahvenjärvi         Espoon Hiihtoseura           27.07,8      +1.02,5
  5. Lauri Marekwia           Vantaan Hiihtoseura          27.36,3      +1.31,0
  6. Ilmari Saarinen          Espoon Hiihtoseura           28.07,7      +2.02,4
  7. Eero Iso-Tryykäri        Espoon Hiihtoseura           28.07,8      +2.02,5
  8. Joakim Nordström         IF Sibbo-Vargarna            28.27,0      +2.21,7
  9. Leevi Liukkonen          Borgå Akilles                28.38,7      +2.33,4
 10. Eetu Liukkonen           Borgå Akilles                28.41,6      +2.36,3
 11. Erik Ingman              Espoon Hiihtoseura           29.01,8      +2.56,5
 12. Iisakki Ponnikas         Keravan Urheilijat           29.23,9      +3.18,6
 13. Ilari Hirviniemi         Vantaan Hiihtoseura          29.47,9      +3.42,6
 14. Axel Nordman             Borgå Akilles                31.34,0      +5.28,7
Sarjaluettelo