Espoon koulujen väliset 2020

L Ä H T Ö L I S T A

© Espoon Hiihtoseura

Kilpailun sarjat: P4KILPA; T4KILPA; P5KILPA; T5KILPA; P6KILPA; T6KILPA; P4; T4; P5; T5; P6; T6; P789; T789
Nro Lähtöaika Nimi Koulu
P4KILPA Miehet 4. luokka kilpa 1.35 km V
10110:30:30Ruben ChristensenVanttila
10210:31:00Eemi VilskaKalajärvi
10310:31:30Eero MartomaaRastaalan koulu
10410:32:00Mikki KankaanpääLintulaakso
10510:32:30Matias KohtalaMankkaanpuro
10610:33:00Aaro HeleniusNiittykummun koulu
10710:33:30Matias SarjaVanttila
Sarjaluettelo
T4KILPA Naiset 4. luokka kilpa 1.35 km V
10810:34:00Emilia TulokasJupperi
10910:34:30Iida VäliharjuKalajärvi
11010:35:00Anni JantunenNiittykumpu
11110:35:30Ursula SaarinenLintulaakso
11210:36:00Siru SoininenMäntymäen koulu
11310:36:30Elsi KauppilaLintulaakso
Sarjaluettelo
P5KILPA Miehet 5. luokka kilpa 1.35 km V
11510:37:30Joona SoininenMäntymäen koulu
11610:38:00Eemeli SavonsaariVanttila
11710:38:30Eemil VeikkolaRastaalan koulu
11810:39:00Erik FeyEspoo International School
11910:39:30Evert IkonenPäivänkehrä
Sarjaluettelo
T5KILPA Naiset 5. luokka kilpa 1.35 km V
12010:40:00Klaara MertsaloVanttila
12110:40:30Ebba MiettinenMattlidens Skola
12210:41:00Khadija MustafaVanttila
12310:41:30Meri-Tuuli HaneEestinkallio
12410:42:00Elina KaarovuoriVanttila
12510:42:30Kaija IlomäkiViherlaakso
Sarjaluettelo
P6KILPA Miehet 6. luokka kilpa 1.35 km V
12710:43:30Aapo VäliharjuKalajärvi
12810:44:00Aapeli OilaAarnivalkea
12910:44:30Miika OittinenVanttila
13010:45:00Aapo VanhanenKaramzin
Sarjaluettelo
T6KILPA Naiset 6. luokka kilpa 1.35 km V
13110:45:30Amina MustafaVanttila
13210:46:00Ava HämäläinenKarhusuon koulu
13310:46:30Ella PulkkinenSepon koulu
13410:47:00Ella NaaralainenVanttila
13510:47:30Martta KankaanpääLintulaakso
13610:48:00Siiri SumanenMartinkallio
13710:48:30Emilia KerolaVanttila
Sarjaluettelo
P4 Miehet 4. luokka 1.35 km V
13910:49:30Iikka MitronenSoukka
14010:50:00Samuel SalmelaAarnivalkea
14110:50:30Jouka JoensuuHansakallio
14210:51:00Lenni VuokilaKarhusuon koulu
14310:51:30Tobias SereniusTaavinkylä
14410:52:00Sander SibulLintulaakso
14510:52:30Tomi LindroosKalajärvi
14610:53:00Manuel OkkonnenKarhusuon koulu
14710:53:30NiuNiu ZhouSepon koulu
14810:54:00Niilo MatusiakKaramzin
14910:54:30Lari LeppihalmeSepon koulu
15010:55:00Joona MeuronenKalajärvi
15110:55:30Benjamin RuotsalainenRastaalan koulu
15210:56:00Kaapo KarinenLatokaski
15310:56:30Niilo SuontamaRastalan koulu
15410:57:00Daniel PoskelaLatokaski
15510:57:30Leevi LehessaariSepon koulu
15610:58:00Kaarlo MiettinenJupperi
15710:58:30Eino AsikainenSoukka
15810:59:00Robin VanhalaLatokaski
15910:59:30Emil AminoffSoukka
16011:00:00Niilo VainiolaRastaalan koulu
16111:00:30Rasmus HaatajaViherlaakso
16211:01:00Toivo KalmariSepon koulu
16311:01:30Sasu TakalaTaavinkylä
16411:02:00Waltteri OutilaAarnivalkea
16511:02:30Luukas LindströnPäivänkehrä
Sarjaluettelo
T4 Naiset 4. luokka 1.35 km V
16811:04:00Iisa AulavuoriViherlaakso
16911:04:30Henna BurmanssonTaavinkylä
17011:05:00Matilda ErkkiläLintulaakso
17111:05:30Eine FärkkiläTaavinkylä
17211:06:00Minja JokiahoViherlaakso
17311:06:30Lumi KimiläinenRastaalan koulu
17411:07:00Karoliina KivirinneWestendinpuisto
17511:07:30Virva KokkonenPäivänkehrä
17611:08:00Ilona KovesjärviNiipperin koulu
17711:08:30Eveliina KyllönenKalajärvi
17811:09:00Linnea LaaksoRastaalan koulu
17911:09:30Anni LamminmäkiKarhusuon koulu
18011:10:00Anna LindforsAarnivalkea
18111:10:30Lumi MiettinenWestendinpuisto
18211:11:00Meri-Erika MyöhänenViherlaakso
18311:11:30Jilla MätäsahoKalajärvi
18411:12:00Aura NisunenAarnivalkea
18511:12:30Milja OjanenLatokaski
18611:13:00Nea PekkinenRastaalan koulu
18711:13:30Ellen PeltokorpiLintulaakso
18811:14:00Aino RasilaLintulaakso
18911:14:30Annika SääksvuoriWestendinpuisto
19011:15:00Iida VitikainenMartinkallio
19111:15:30Oona Ylä-RautioSepon koulu
19211:16:00Viola NilssonTaavinkylä
19311:16:30Anni OrreKalajärvi
Sarjaluettelo
P5 Miehet 5. luokka 1.35 km V
19611:18:00Eero SieviläLintulaakso
19711:18:30Pyry KoveroMartinkallio
19811:19:00Juho SoikkeliLintulaakso
19911:19:30Joona VirtaAarnivalkea
20011:20:00Leo HilditchSoukka
20111:20:30Akseli AtanganaPäivänkehrä
20211:21:00Verneri KykkänenKarhusuon koulu
20311:21:30Vesa MännikköLintulaakso
20411:22:00Taavetti HaavistoPäivänkehrä
20511:22:30Nooa StrengellWestendinpuisto
20611:23:00Lucas AlopaeusKalajärvi
20711:23:30Emil AntolaSoukka
20811:24:00Veikko LahtiLintulaakso
20911:24:30Paavo PuolakkaKalajärvi
21011:25:00Konsta PriitskuLatokaski
21111:25:30Joona KorpelaSoukka
21211:26:00Touko Uusi-RauvaNiipperin koulu
21311:26:30Riku SchoonenbergKalajärvi
21411:27:00Eemil Ylä-ViteliSoukka
21511:27:30Oula HurmeNiipperin koulu
Sarjaluettelo
T5 Naiset 5. luokka 1.35 km V
21811:29:00Neea RomsiKarhusuon koulu
21911:29:30Ida KokkoAarnivalkea
22011:30:00Juulia SiivonenSepon koulu
22111:30:30Jenni KuosaMartinkallio
22211:31:00Anni ValkamaNiipperin koulu
22311:31:30Reeta HartimoJupperi
22411:32:00Aino KoskelaLintulaakso
22511:32:30Nea VälikangasKalajärvi
22611:33:00Maria AntilaAarnivalkea
22711:33:30Anna LitkeyPäivänkehrä
22811:34:00Peppi KorpelaMartinkallio
22911:34:30Elsa OjalaKalajärvi
23011:35:00Linnea HautojärviSepon koulu
23111:35:30Julia PuskinaSoukka
23211:36:00Hertta SivolaSepon koulu
23311:36:30Pihla PellikkaKalajärvi
23411:37:00Aina TerhoAarnivalkea
23511:37:30Inka KajulaSepon koulu
23611:38:00Saga PiggKarhusuon koulu
23711:38:30Amanda AntolaSoukka
23811:39:00Ronja TuoriWestendinpuisto
23911:39:30Avelia KarhumaaKarhusuon koulu
24011:40:00Olivia TammilehtoKalajärvi
Sarjaluettelo
P6 Miehet 6. luokka 1.35 km V
24311:41:30Oskari PaakkkunainenViherlaakso
24411:42:00Lenni SyvänenMartinkallio
24511:42:30Niklas BurmanssonTaavinkylä
24611:43:00Iivari RantalahtiJupperi
24711:43:30Aaro EskelinenMartinkallio
24811:44:00Hans KosonenNiipperin koulu
24911:44:30Aleksi VidlundMartinkallio
25011:45:00Ilmo ToivonenViherlaakso
25111:45:30Kalle LaurioJupperi
25211:46:00Frans LahtiSepon koulu
25311:46:30Roope LiimatainenKaramzin
25411:47:00Ville MäkeläViherlaakso
25511:47:30Nooa RosendahlLatokaski
25611:48:00Sisu SaarinenLintulaakso
25711:48:30Kalle LaurioJupperi
25811:49:00Juho LehtinenSoukka
25911:49:30Emil SelkäinahoTaavinkylä
26011:50:00Eero MarjamäkiSepon koulu
26111:50:30Vilho MäkeläNöykkiönlaakson koulu
26211:51:00Lauri SavijokiAarnivalkea
26311:51:30Nibras SaleemTaavinkylä
26411:52:00Teo KorpimäkiHansakallio
26511:52:30Kasper KoivulainenSepon koulu
26611:53:00Patrik LähdesmäkiRastaalan koulu
26711:53:30Lassi LehtinenSoukka
26811:54:00Ilmari SuomelaAarnivalkea
26911:54:30Lauri MartelinRastaalan koulu
27011:55:00Frans Yli-KokkoJupperi
27111:55:30Kristian KangasTaavinkylä
Sarjaluettelo
T6 Naiset 6. luokka 1.35 km V
27411:57:00Maija SalomaaSoukka
27511:57:30Anni LaaksoHansakallio
27611:58:00Iida VirtaWestendinpuisto
27711:58:30Silja TuomaalaAarnivalkea
27811:59:00Unna MuhonenJupperi
27911:59:30Liina TaipalePäivänkehrä
28012:00:00Vilma LindholmSoukka
28112:00:30Katrina KetolaJupperi
28212:01:00Vera Välitalo FerreiraPäivänkehrä
28312:01:30Selina KuljuAarnivalkea
28412:02:00Sonja LingellPäivänkehrä
28512:02:30Roberta NurkkalaHansakallio
28612:03:00Hilma LamminmäkiKarhusuon koulu
28712:03:30Pihla JärvinenAarnivalkea
28812:04:00Eine IdmanSoukka
28912:04:30Helka HeikkiläMartinkallio
29012:05:00Peppi KankarePäivänkehrä
Sarjaluettelo
P789 Miehet yläaste 2.7 km V
29312:06:30Elias HämäläinenLeppävaara
29412:07:00Pyry RiissanenKarakallio
29512:07:30Lukas KeränenViherlaakso
29612:08:00Teo UusitaloLeppävaara
29712:08:30Aleksi MurtoniemiJuvanpuisto
29812:09:00Sakari SaarinenLintumetsä
Sarjaluettelo
T789 Naiset yläaste 2.7 km V
29912:09:30Karita ZahknaRuusutorpan koulu
30012:10:00Aura HakalaPohjois-Tapiola
Sarjaluettelo